1.11.2019 V.Popovice vs Hrusice 0:3 (0:2)

Branky: 22.a 44. J.Bíba 2x, 85. V.Žáček 1x

27.10.2019 FK Dobřejovice vs V.Popovice 1:4 (0:2)

Branky: 14. T.Síbrt 1x, 44. J.Pořízek 1x, 51. J.Harenčák 1x, 64. J.Síbrt 1x

18.10.2019 V.Popovice vs Kunice B 1:2 (0:2)

13.10.2019 SK Sibřina vs V.Popovice 0:2 (0:2)

4.10.2019 V.Popovice vs FC Líbeznice 2:1p (1:1)

Branky:  36. P.Kamp 1x

28.9.2019 SK Mirišovice vs V.Popovice 1:0 (0:0)

20.9.2019 V.Popovice vs SK Kamenice 6:1 (4:1)

Branky : 10.T.Síbrt 1x, 15.P.Musich 1x, 27.J.Síbrt 1x, 28.P.Kamp 1x, 53.V.Raida 1x, 59.V.Žáček 1x

13.9.2019 V.Popovice vs Šestajovice 4:1 (2:0)

Branky : 15.J.Netopilík 1x, 22.J.Harenčák 1x, 60.J.Bíba 1x, 79.M.Hulej 1x

6.9. 2019 V.Popovice vs Radonice 1:2 (1:0)

Branky : 27. T.Síbrt 1x

1.9.2019 SK Bášť vs V.Popovice 1:2 (1:1)

Branky : 18 a 51 J.Bíba 2x

3.8.2019 V.Popovice vs Kostelec u Křížků 2:0 (1:0)

Branky : 44. J.Bíba 1x, 75. Pavel Kargl 1x.

V.Popovice vs SK Kamenice 9:0 (3:0)

Branky: P.Kamp 1x,J.Žoha 1x,J.Bíba 2x,M.Dolejš 1x,J.Netopilík 2x,J.Harenčák 1x,T.Veselý 1x

Branky: Vlastní 1x

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------V.Popovice vs Senohraby 2:5 (1:1)

Branky: M.Dolejš 2x, J.Bíba 1x, P.Kamp 1x

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.třída Praha východ 2017-2018

V.Popovice vs Mnichovice 5:0 (3:0)

Branky : 1x Tomáš Síbrt,1x Jakub Bíba,1x Jiří Netopilík,1xPetr Janovský,1x Martin Dolejš

Kamenice vs V.Popovice 0:2 (0:2)

Nejdůležitější zápas na jaře 2018 proti druhé Kamenici nám vyšel perfektně. Hráli jsme soustředěně a přesně tak, jak jsme chtěli. Každý z nás odehrál perfektní zápas a odskočili jsme od Kamenice o 8 bodů. Zbývají nám již jen 4 zápasy.  Máme ve vlastních rukou, dotáhnout to k postupu zpět do Okresu. První poločas jsem měli více ze hry, ale i tak si soupeř vytvořil nebezpečné situace, s kterými si poradil domácí brankář J.Černý. S obranou předváděli parádní souhru. První gól po krásné přihrávce přes obranu od P.Janovského přesně zakončil J.Bíba. Druhý gól padl při volném kopu, který dobře kopl J.Petrželka a do zakončení se natlačil opět J.Bíba. V druhém poločase už tempo od soupeře upadlo a my jsme s přehledem utkání dovedli do vítězného konce. Děkujeme opět naši fandům, kteří nás přijeli podpořit v hojném počtu. Myslím, že na plně obsazené tribuně se fotbal musel líbit každému.

Branky: 2xJakub Bíba

V.Popovice vs Dobřejovice 4:0 (1:0)

Zápas proti třetímu mužstvu v tabulce, byl ze začátku opatrný, ale ze strany domácích aktivnější a větší chuť dát gól.     V prvním poločase domácí měli spoustu šancí ke střelení gólu, ale jen jedna akce skončila v brance. Soupeř měl jednu tutovou gólovou šanci, kterou ale pohotově zlikvidoval náš brankář Hanz. Druhý poločas byl už v naší režii a soupeře jsme už k ničemu nepustili. V závěru utkání cca 85.minuta z nepochopitelného důvodu jeden hráč z Dobřejovic po obdržené červené kartě napadl rozhodčího a zápas byl ukončen. K tomuto incidentu kdo toto čte chci jen říci, že takový lidi ve fotbale vůbec nemají co dělat a přeji dotyčnému co největší trest. Všichni jak hráči tak i rozhodčí to děláme pro radost!

Branky: 1xTomáš Síbrt, 1x Jakub Bíba, 1xPetr Janovský, 1x vlastní

Odkaz na článek na incident ze zápasu. Napište svůj názor do složky vzkazy.

Březí vs V.Popovice 4:7 (2:3)

Zápas v Březí se po prvních minutách nevyvíjel moc dobře díky malému hřišti a hlavně asi s nejhorším povrchem v soutěži. Hned z prvního útoku po špatné domluvě obrany soupeř skóroval a aniž by si náš brankář sáhl na míč,tak rovnou lovil ze své sítě. Domácí mančaft byl nabuzený, ale po obdrženém gólu jsme se vzpamatovali a začali soupeře přehrávat. Z naší strany byla hra na dobré úrovni do doby, kdy jsme vedli o dvě, tři branky a jako by jsme se přestali koncentrovat a soupeř vždy v klidu trestal po našich chybách a tak jsme dostali zbytečně 4 góly, které jsme si kromě gólu z rohu dali vlastně sami. Opět děkujeme za podporu našich skalních fanoušků. Co se týče fanoušků hostí tak jsme to čekali horší, ale až na tři z nich(pořadatelé) ,kteří si opravdu chodí jen zanadávat a vykřikovat nesmyslné hlášky tak vše proběhlo dá se říci v klidu.

Branky: 2x Martin Dolejš,2x Jakub Bíba,1x Petr Janovský,1x Jindrich Síbrt,1x Tomáš Síbrt

V.Popovice vs Mukařov 7:3 (5:0)

Zápas za krásného počasí a dobrá účast našich tak i soupeřových fanoušků. První poločas náš tým hrál velice dobře a výsledek tomu taky odpovídal. Do druhého poločasu jsme nastoupili, že už se nemůže nic stát,ale supeř nás začal přehrávat a snížil na 5:2 a zápas najednou byl zase o něco z náší strany nervozní a zejména podceněn. Do dalších zápasů se musím ponaučit a takhle už nevypouštět rozhodlý zápas.

Branky: 4x Petr Janovský,1x Jakub Bíba,1x Martin Dušek,1x Martin Dolejš

Struhařov vs V.Popovice 1:4 (1:3)

Zápas byl za tropického počasí pro nás překvapivě náročný a to z důvodu podceněni soupeře, který snad měl v prvním poločase více 100% šancí. Díky zkušenostem jsme, ale zápas dovedli do vítězného konce. Teď už se musíme soustředit na další a mnohem těžší zápasy.

Děkujeme našim fanouškům, kteří nás podporují i na venkovních zápasech.

Branky: 2x Petr Janovský,2x Jakub Bíba

V.Popovice vs Stránčice 4:0 (3:0)

V pátek 13.4. jsme přivítali soupeře ze Stránčic, který předchozí zápas zvítězil v Dobřejovicích. Jelikož jsme měli do zápasu lepší vstup a opět jsme hned skórovali v druhé minutě tak zápas jsme od té doby měli ve vlastních rukou. Soupeř se vůbec nesnažil útočit a spíš se soustředil na to, aby nedostal mnoho gólu. Pokud by zápas skončil vyšším skorém nikdo by se nemohl divit. Šancí bylo hodně, ale nedařilo se nám je úspěšně dotahovat do konce.

Branky: Jiří Netopilík 3x, Jakub Bíba

Čestlice vs V.Popovice 0:4 (0:3)

Nedělní zápas v Čestlicích, kde byla atmosféra domácích diváků všelijaká a byla jich cca stovka tak zápas od prvních minut se vyvíjel v náš prospěch. Již v druhé minutě jsme skórovali a soupeře dobrou obranou do ničeho nepouštěli. Nebezpečný byl jen jeden soupeřův rohový kop s kterým si náš golman (Hanz) poradil. Do poločasu jsme přidali ještě dva góly a v druhém poločase jsme jen skoré upravili z penalty na 0:4.

Branky: Petr Janovský 2x, Jakub Bíba, Martin Dolejš (pen)

V.Popovice vs Pacov 3:1 (2:0)

Konečně zápas, který jsme hráli tak jak si představujeme. Dobrý výkon všech hráčů. V prvním pločase jsme si vytvořili tlak a po krásných centrech jsme dvakrát skorovali hlavou. v druhém poločase jsme náskok navýšili a ke konci po chybě domácího golmana soupeř skore snížil na 3:1.

Branky: Petr Janovský, Jakub Bíba, Martin Dolejš

Kostelec n/č. Lesy vs V. Popovice 4:3 (1:2)

První mistrovské utkání se nám vůbec nepovedlo a tak se z toho snad ponaučíme a již ve čtvrtek předvedeme úplně jinou hru a ve větším klidu. Po celkem dobrém prvním poločase, které bylo po 45.minutách 1:2 pro nás tak to vypadalo do druhého poločasu dobře. V druhém poločase jsme již 48.min zvýšili na 1:3 a vše vypadalo, že zápas dotáhneme do vítězného konce. Od té doby jsme úplně přestali hrát a soupeř nás jednoznačně začal přehrávat a měl větší hlad vyhrát a to se taky soupeři povedlo.

Branky: Petr Janovský, Tomáš Síbrt, Jindřich Síbrt.

Dne 18.3. páté přátelské utkání, které jsme v Ujezdě proti SK Chocerady dovedli do vítězného konce 4:3. Blýskl se     Jindra Síbrt třemi góly.

Dne 11.3.2018 jsme již odehráli čtvrté přátelské utkání, které jsme prohráli 1:3. Hodně slabý výkon jak dopředu tak dozadu.Mužstvo soupeře hrálo slušně, ale těžilo zejména jen z našich chyb. Jediný gol dával Patrik Musich pěknou střelou z 25 metrů k tyči.Je potřeba se oklepat a začít hrát ten fotbal jaký jsme hráli na podzim.

Dne 3.3.2018 jsme odehráli přátelské utkání na hříšti v Kostelci nad Č.Lesy proti Kunice B a zápas se vyvýjel lépe než ten minulý. Už i počasí bylo lepší a výkon hráčů už taky byl pozitivný. Zápas skončíl nerozhodně 2:2 a to jsme nebyli v plné sestavě. Pozitivní je, že se hra zlepšuje a mužstvo se pomalu sehrává.

Dne 1.3.2018 bylo odehráno přátelské utkání proti TJ Sokol Bílá Hora za hodně mrazivého počasí. Zápas probíhal v tréninkovém tempu a oba mančafty se navzájem oťukávaly a nakonec byl šťastnější domácí tým, který zvítězil 8:4. Věříme, že následující přátelské utkání bude lepší nejen počasím, ale výkonem našich hráčů.